Aktuality

Sledujte nejnovější aktuality Justice for Nature. Buďte s námi v obraze s naším ochranářským úsilím, s pokračováním dění napříč projekty, s úspěchy i plány v rámci ochrany divočiny.

červen

06

Spolupráce s Goldman water, s.r.o.

Na čisté vodě by nám mělo záležet nejen při otočení kohoutku u nás doma, ale i v jaké podobě teče v řece, v moři nebo jaká je kvalita vody v oceánu. Voda byla, je a bude život pro nás všechny, bez ohledu na formu života, bez ohledu rasy a náboženství.

zobrazit novinku

Květen

27

Zimní dobrovolnický program v Kostarice vyšel na jedničku

Rok 2024 začal naprosto jedinečným způsobem, poněvadž první dobrovolnická skupina se skutečně povedla. Povětšinou mladí, iniciatiní lidé se zájmem o přírodu s chutí pomáhat a pracovat.

zobrazit novinku

Květen

05

Green Patrol v akci

Monitorovací program Oko tygra na Sumatře se opět po více než 3 letech obnovil do původní podoby, tedy do monitoringu v národním parku Gunung Leuser ve spolupráci s rangery a naším terénním týmem pod vedením Jusli Farasian Ginting.

zobrazit novinku

Duben

22

Ohlédnutí za zimním Okem jaguára

Letošní monitorovací program Oko jaguára pokračovat nejen v naší rezervaci Green Life, kde se opět ukázaly pumy, oceloti či tapíři, ale zejména v NP La Amistad, kde jsme měli rozmístěno 20 fotopastí na trase Valeo Silencio.

zobrazit novinku

Březen

31

První učitelská expedice učitelů dorazila za námi do Kostariky

Novinkou roku 2024 byla první ekologická vzdělávací expedice učitelů středních a základních škol z České republiky pod záštitou Vzdělávacího instutu Středočeského kraje.

zobrazit novinku