Justice for Nature
Justice for Nature
Dovolená s přesahem

EKOTURISMUS S NÁMI

Jedinečná příroda, která v Kostarice zastupuje 4 % celosvětové biodivezity. Staň se na pár dnů či týdnů jedním znás a zažij divočinu na vlastní kůži.

Dozvědět se více
Scrolling Cards Animation

1

reduce or stop ec

MIMOŘÁDNÉ ZÁŽITKY

Zažij dobrodružství, poznání, i relax. Objevte kouzlo nitra divočiny bez lidí a civilizace, se svými přáteli či sami se sebou. Zažijte nejzajímavější dovolenou svého života, něco co vám cestovka jen tak nenabídne a už vůbec ne s přesahem do ochrany přírody.

Rotating Image
Rotating Image

NEZAPOMENUTELNÉ ZÁŽITKY

Ne každý chce být hned dobrovolníkem, ale většina z nás touží zažít něco jedinečného, neopakovatelného a smysluplného. Díky našim dlouholetým zkušenostem a možnostem jsme přesně pro vás připravili mimořádnou dovolenou s přesahem.

Zjistěte více
Rotating Image
Rotating Image
Scrolling Image
Scrolling Text Image Scrolling Text Image Scrolling Text Image

Dobrodružství čeká

Vydejte se s námi na cestu poznání nejrůznějších druhů ekosystémů, do horského pralesa, k obřím vodopádům, do mangrovů, či do oceánu za úchvatnými bytostmi, keporkaky dlouholoutvými z paluby monitorovací lodi The Spartan.

 NAŠE NABÍDKA

Zažijte mimořádné zážitky při výpravách do divočiny v rámci monitorovacích programů Oko jaguára a Oko oceánu. Čeká vás dobrodružství, poznání a též prospěšnost v ochraně divoké přírody.

VYPNI A ZRELAXUJ

Poznej naši rezervaci Green Life s kouzelnými a nenáročnými procházkami do pralesa, fotografování kolibříků a orchidejí, pohodový monitoring s fotopastmi a spousta odpočinku s výhledem na prales.

Vypluj na jednodenní kouzelné plavby na palubě lodi The Spartan s monitorigem mořských savců s kombinovanými výlety po okolí a odpočinkem na plážích.

Součástí je i návštěva některého národního parku a jiná místa dle lokality.

Kontaktuj nás

OBJEVUJ A POZNEJ

Poznej prales jako málo kdo, objevuj s námi rezervaci Green Life s monitorovacími výpravami do kopců a hor Talamanca Cordillera s kontrolou fotopastí a fotografováním fauny a flory. Součástí je noc v džungli. Vypluj na čtyř denní plavbu s Oko oceánu za monitoringem velryb a nocováním na lodi v zátokách v kombinaci s dvoudenním výletem po souši.

Součástí je i návštěva některého národního parku a jiná místa dle lokality.

Kontaktuj nás

MIMOŘÁDNÉ DOBRODRUŽSTVÍ

Náročná výprava s batohy na zádech do hor La Amistad se zapojením se do monitorovacího programu, to je zkouška jaké je to být členem týmu Oko jaguára. K mimořádnému dobrodružství neodmyslitelně patří i několika denní plavba na moři s projektovou lodí The Spartan se zaměřením na monitoring velryb a mnohem více...

Součástí je i návštěva některého národního parku a jiná místa dle lokality.

Kontaktuj nás